Dlaczego warto

Wzrost liczby Klientów

5400 tyle osób miesięcznie wpisuję w Google frazę Kancelaria Adwokacka. Pozwól by nowi Klienci znaleźli właśnie Ciebie! Dzięki narzędziom które oferujemy poprawisz swoją widoczność w sieci. Wybierz jeden z naszym pakietów i przekonaj się jakie to proste.

Wzrost zysków Kancelarii

Zwiększamy zyski Kancelarii adwokackich. Od samego początku misją naszej firmy jest zwiększanie zysków Prawników. Chcemy aby Klienci mieli jak najłatwiejszy dostęp do specjalistów z zakresu prawa. Zacznij współpracę z nami! Wspólnie wypracujemy Twój sukces!

Niezbędne narzędzia

W naszym serwisie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tego by Twoja kancelaria była widoczna w internecie. Jesteśmy dostawcą który oferuje kompleksowe rozwiązania oraz zagwarantuje efektywne działanie różnych komponentów.

Dane o Twojej kancelarii

Twój Klient będzie mógł sprawdzić najważniejsze dane dotyczące Twojej kancelarii. Uzupełnisz swój profil o dodatkowe informacje związane z dyplomami, certyfikatami które zdobyłeś/aś przez wszystkie lata swojej kariery. Dzięki zdjęciom Twoim i Twojego biura staniesz się bardziej wiarygodnym specjalistą.

Umawiaj wizyty przez internet
Dzięki dedykowanemu kalendarzowi będziesz miał możliwość sprawnego zarządzania swoim czasem. Twoi Klienci w łatwy sposób wybiorą godzinę w której jesteś dostępny, a Ty potwierdzisz spotkanie wysyłając im krótką wiadomość. Uzupełniaj kalendarz o dodatkowe wizyty i zwiększaj zyski swojej kancelarii!

Odpowiadaj na wystawiane opinie

Klienci będą wystawiać opinie o Twojej kancelarii. Pamiętaj, że mogą być one bardzo cenne dla Twojej firmy. Odpowiadając na nie budujesz markę i zaufanie w gronie swoich odbiorców. Twoje odpowiedzi znajdą się bezpośrednio pod danym komentarzem. Buduj relacje i zyskaj nowych Klientów!

Bądź wyżej w wynikach Google
Dokładnie uzupełniony profil Twojej kancelarii nie tylko sprawia, że zajmujesz wysokie miejsce w naszym serwisie ale również poprawia Twoją pozycję w wyszukiwarce Google. Wszyscy wiemy jak w dzisiejszych czas ważna jest obecność w sieci. Nie zostawaj w tyle! Pozwól by Twój Klient znalazł Ciebie w naszym serwisie.

Widget Dobryadwokat na Twojej stronie www

Zostań naszym partnerem, pozwól by Klienci kojarzyli Twoją kancelarię z naszym portalem. Dzięki temu staniesz się bardziej wiarygodny i zyskasz nowych odbiorców. Pamiętaj, że naszą główną misją jest pomoc w zarządzaniu Twojej kancelarii!

Wypróbuj pakiety Optymalny i Premium
Dodatkowe usługi jakie oferowane są w pakietach Optymalny i Premium pomogą rozwinąć skrzydła Twojej kancelarii. Wypróbuj nasze pakiety przez pierwsze 3 miesiące zupełnie za darmo i zyskaj nowych Klientów na terenie całej Polski.