Ogłoszenia z miasta Bydgoszcz
Znaleziono 7 ogłoszeń

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Makarska
Bydgoszcz, ul. Generała Franciszka Kleeberga 2
Specjalizacje: Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo administracyjne, Prawo gospodarcze, Prawo upadłościowe, Rozwody,
kancelaria

0 opinii

Prawo jest gwarantem naszego bezpieczeństwa w wielu sytuacjach. Jednakże, aby w pełni skorzystać z tego przywileju musimy posiadać znaczną znajomość przepisów, lub nie wahac się sorzystać ze wsparcia profesjonalistów, prawnika, lub kancelarii adwokackiej.

Jeżeli Twój pracodawca w sposób rażący nie wywiązuje się z podpisanego z Toba kontraktu, lub bez Twojej zgody rozwiązał umowę w okolicznościach w których nie miał do tego podstawy prawnej, adwokat specjalizujący się w prawie pracy może, występując w Twoim imieniu, doprowadzić do satysfakcjonującej Cię ugody, lub przeprowadzić Cię przez postępowanie sądowe. Tak samo kancelaria adwokacka zajmująca się asystowaniem w sprawach z zakresu prawa cywilnego, pomoże Ci ochronić Twój majątek przed skutkami decyzji wynikających z nieznajomości przepisów, lub doprowadzi do rozwiązania konfliktu z innym podmiotem prawnym. A jeśli, z jakiegoś powodu, będziesz zmuszony do zaangażowania się w postępowanie sądowe w zakresie prawa karnego, pomoc kancelarii adwokackiej zaoszczędzi Ci wiele stresu i zamieszania.

Dla osób zamieszkałych na terenie Bydgoszczy i okolic, a znajdujących się w którejś z powyższych sytuacji, lub podobnej, strona internetowa DobryAdwokat.pl stanowi szybkie i skuteczne narzędzie pozwalające na znalezienie profesjonalnej pomocy adwokata, lub kancelarii adwokackiej. Strona umozliwia potencjalnym klientom zapoznanie się z zakresem usług poszczególnych prawników, oraz nawiązanie szybkiego kontaktu.