Ogłoszenia z miasta Poznań
Znaleziono 16 ogłoszeń

Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy Poznań
Poznań, Konopnickiej 6/4A
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo-karne skarbowe, Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo pracy, Prawo administracyjne, Prawo gospodarcze, Prawo bankowe i finansowe, Prawo upadłościowe, Prawa autorskie, Zamówienia publiczne, Odszkodowania, Rozwody,
kancelaria

0 opinii
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zdrodowski
Poznań, Augustyna Szamarzewskiego 17/15
Specjalizacje: Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo spadkowe, Prawo gospodarcze, Prawo upadłościowe, Rozwody,
kancelaria

0 opinii
Paweł Żywiecki
Poznań, Nowowiejskiego 25/3
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo cywilne, Prawo spadkowe, Odszkodowania, Rozwody,
prawnik

0 opinii
Wojciech Dobija
Poznań, facebook.com/DPWDofficial
Specjalizacje:
prawnik

0 opinii
Kancelaria Adwokacka Rafał Zaguła
Poznań, Zeylanda 3/5 (II piętro – winda)
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo administracyjne, Zamówienia publiczne, Odszkodowania,
kancelaria

0 opinii
Sebastian Samol
Poznań, Kościelna 16/2
Specjalizacje: Prawo karne, Prawo cywilne, Prawo pracy, Prawo administracyjne, Prawo gospodarcze,
prawnik

2 opinii

Nieznajomośc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Prawo cywilne reguluje nasze stosunki z innymi podmiotami prawnymi. Prawo pracy chroni zarówno pracodawcę , jak i osobę zatrudnioną przed zawarciem niekorzystnego kontraktu. Prawo karne pełni szereg funkcji, takich jak sprawiedliwościowa, prewencyjna, ochronna i kompensacyjna. Jednak w przypadku każdej z tych dziedzin rozeznanie się w gąszczu przepisów nie jest zadaniem łatwym.

Mimo najszczerszych chęci, i intencji możemy znaleźć się w sytuacji, w której zasięgnięcie porady prawnej w kancelarii adwokackiej będzie rozsądnym krokiem. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy asysty adwokata specjalizującego się w prawie pracy, czy też specjalisty z zakresu prawa cywilnego, należy pamietać, że w tym obszarze prawa wparcie kancelarii adwokackiej pozwala niekiedy na znalezienie polubownego rozwiązania konfliktu i uniknięcia wyczerpującego postepowania sądowego.

Z powyższych względów, Poznański dział strony DobryAdwokat.pl prezentuje szereg profili kancelarii prawnych i poszczególnych członków palestry, gotowych reprezentować interesy obywateli w zakresie prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, w zależności od ich potrzeb. Strona ma za zadanie umożliwienie  i kancelariom adwokackim zaoferowanie swoich usług potencjalnym klientom, a osobom niezwiązanym z prawem na gruncie profesjonalnym ułatwienie wyboru i nawiązanie kontaktu z adwokatem.